Gjilan.AL

G-Lan City

Zëri i Maya Rudolph, John Cena, Jackie Chan e Post Malone pjesë e “Ninja Turtles”

Rose Byrne, John Cena, Jackie Chan, Ice Cube, Post Malone, Seth Rogen, Paul Rudd dhe Maya Rudolph janë regjistruar për role zëri në filmin e ardhshëm të animuar “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem”.

Filmi, i cilësuar si një histori origjinale për luftëtarët e krimit të Nju Jorkut, do të shfaqet në kinema më 4 gusht.

Trileri është planifikuar të publikohet të hënën.

Rogen, i cili bashkëthemeloi “Point Grey Pictures”, zbuloi se katër breshkat do të luhen nga Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Nicolas Cantu dhe Brady Noon.

“Ne jemi përtej të emocionuar nga ky kast i klasit botëror që kemi mbledhur për t’i sjellë në jetë këta personazhe ikonë, të dashur në një kapitull të ri të universit Teenage Mutant Ninja Turtles”, tha Ramsey Naito, presidenti i Nickelodeon Animation dhe Paramount Animation.

“Kjo me të vërtetë vendos një shirit të ri për këtë ekskluzivitet të njohur globalisht dhe ne mezi presim t’i tregojmë audiencës këtë film”, shtoi ai./ KultPlus.com

The post Zëri i Maya Rudolph, John Cena, Jackie Chan e Post Malone pjesë e “Ninja Turtles” appeared first on KultPlus.