Gjilan.AL

G-Lan City

‘Vera Andrron Detin’ do të shfaqet në Uells gjatë marsit

Filmi me regji të Kaltrina Krasniqit, “Vera Andrron Detin”, do të shfaqet në Uells gjatë marsit në kuadër të festivalit ‘Wales one World’, përcjell KultPlus.

Njoftimi është bërë përmes një postimi në faqen zyrtare të filmit.

Në vijim gjeni njofimin:

Ne do të shkojmë në Uells këtë mars!

Filmi ynë do të shfaqet si pjesë e edicionit të 22-të të Festivalit të Filmit #WalesOneWorld.

Sipas përzgjedhësve:

“Një performancë qendrore e paharrueshme ndriçon këtë dramë të mirëndërtuar dhe suspensive.”

Kontrollo linkun për datat e shfaqjes dhe transmetimin online: https://www.wowfilmfestival.com/veradreamsofthesea?fbclid=IwAR1tOn8FNLwDrdTPYjT9B31-v6iIZdx3FlJBI0WYIdyfan3m4XgQdC32eY4

The post ‘Vera Andrron Detin’ do të shfaqet në Uells gjatë marsit appeared first on KultPlus.