Gjilan.AL

G-Lan City

“Titanic” vjen me një surprizë për të gjithë fansat në 25-vjetorin e tij

“Titanic” do të lundrojë përsëri në kinema më 10 shkurt 2023, në nder të 25 vjetorit të tij.

Këtë herë filmi shumë i shikuar dhe i pëlqyer në mbarë botën do të vijë me një rinovimin të kualitetit të tij në 3D 4K HDR.

Filmi ka një poster krejt të ri edhe pse ai që po merr një pritje mjaft të akullt në mediat sociale.

Ashtu si origjinali, imazhi i përditësuar tregon të dashuruarit e kryqëzuar me yje Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) dhe Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) në një përqafim të butë.

Por ndërsa Winslet më parë ishte përshkruar me kaçurrelat e saj të lavdishme të kuqe të mbuluara mbi supe, ajo tani ka një pamje që është po aq e ndarë në mes sa anija titullare, me një ngritje në njërën anë të kokës dhe valë të gjata e të lirshme në anën tjetër.

Ky imazh mesa duket ka nxitur adhuruesit të dëshojnë në rrjete sociale se janë fansa të zjarrtë të origjinalitetit, megjithatë filmi pritet të përcjellë përnjëherë sërish emocione të bukura tek publiku.

Linku: https://pagesix.com/2023/01/10/titanic-fans-baffled-by-kate-winslets-hair-on-25th-anniversary-poster/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/titanicmovie/ KultPlus.com

The post “Titanic” vjen me një surprizë për të gjithë fansat në 25-vjetorin e tij appeared first on KultPlus.