Gjilan.AL

G-Lan City

Superliga e Kosovës LIVE: Ferizaj – Prishtina, Drita – Dukagjini dhe Llapi – Trepça ’89

Albi Mall Superliga e Kosovës vazhdon sot me tre ndeshje që janë në program në kuadër të xhiros së 20-të.

Sfida shumë interesante zhvillohen në Ferizaj, Gjilan e Podujevë.

Ferizaj i fundit në tabelë pret Prishtinën dhe dy skuadrat duan vetëm fitoren.

Drita përballet para adhuruesve të vet me Dukagjinin, derisa Llapi dhe Trepça ’89 luajnë në ‘Zahir Pajaziti’.

Albi Mall Superliga e Kosovës LIVE: 

Ferizaj – Prishtina 0-0

Drita – Dukagjini 0-0

Llapi – Trepça ’89 0-0