Gjilan.AL

G-Lan City

Superliga e Kosovës LIVE: Dukagjini – Prishtina dhe Trepça ’89 – Drita

Dy ndeshje shumë interesante po zhvillohen në Albi Mall Superligë.

Dukagjini kërkon hakmarrje ndaj Prishtinës për eliminimin nga Kupa e Kosovës.

Ndërkohë dueli tjetër po zhvillohet në Mitrovicë mea Trepçës ‘8o dhe Dritës.

SUPERLIGA LIVE:

Dukagjini – Prishtina 1:0

43′ Pefqeli 1-0 (ag)

Trepça ’89 – Drita 1:0

12′ Gashi 1-0 (T’89)

 

/Gazeta Olle/