Gjilan.AL

G-Lan City

Skena të dhimbjes e shkatërrimit që shkaktoi tërmeti që la mijëra të vdekur (FOTO)

Më shumë se 11 mijë njerëz në Turqinë jugore dhe Sirinë veriore kanë vdekur nga tërmeti i së hënës.

Skenat shkatërruese dhe dhimbjen që solli kjo tragjedi mund t’i gjeni në fotografitë e mëposhtme.

Fotografitë për të cilat u përkujdes Dushan Vranic, Zëvendës Drejtor i Lajmeve për Fotografinë për Lindjen e Mesme, Afganistan dhe Pakistan janë publikuar në Associated Press, transmeton Klankosova.tv.

 

 

The post Skena të dhimbjes e shkatërrimit që shkaktoi tërmeti që la mijëra të vdekur (FOTO) appeared first on Klan Kosova.

[#item_full_content]