Gjilan.AL

G-Lan City

Reshjet e borës në Kosovë priten të vazhdojë deri në këtë kohë, sipas burimit AccuWeather

Të martën, Kosova është mbuluar me borë si pasojë e reshjeve të dendura në të gjitha qytetet e vendit.

Moti i ngjashëm pritet të vazhdojë se paku edhe dy ditët e ardhshme.

Sipas AccuWeather, mot me borë pritet të ketë edhe të mërkurën dhe të enjtën.

Të premtën dhe gjatë vikendit, pritet të ketë reshje shiu, por do të ketë ngritje të temperaturave.

The post Reshjet e borës në Kosovë priten të vazhdojë deri në këtë kohë, sipas burimit AccuWeather appeared first on Gazeta Shneta.