Gjilan.AL

G-Lan City

Pas 203 orësh, nxirret i gjallë edhe një burrë nga rrënojat e tërmetit në Turqi

Pajme befasuese po raportohen ende nga pjesët e goditura nga tërmeti në Turqi.

Në të fundit, u pretendua se një burrë ishte shpëtuar i gjallë nga rrënojat në provincën jugore Hataj, pas më shumë se tetë ditësh i bllokuar.

Ai mbeti nën rrënojat e një ndërtese për 203 orë në total.

Pavarësisht lajmeve për të mbijetuarit, ata në Turqi dhe Siri besojnë se “dritarja” për gjetjen e njerëzve të gjallë po mbyllet me shpejtësi.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

The post Pas 203 orësh, nxirret i gjallë edhe një burrë nga rrënojat e tërmetit në Turqi appeared first on Klan Kosova.

[#item_full_content]