Gjilan.AL

G-Lan City

Moti për ditën e hënë

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet të ketë edhe ndonjë reshje të izoluar shiu në zona të caktuara.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme me shpejtësi prej 20-50 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje të lehtë, ku minimalet do të luhaten prej 1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C.

The post Moti për ditën e hënë appeared first on Gazeta Shneta.