Gjilan.AL

G-Lan City

Lajm i trishtë: Vdes Arjeta Aliti nga Gjilani

Arjeta Aliti nga Gjilani ka vdekur gjatë ditës së sotme kanë bërë të ditur familja e tij.

Familjarët e Arjetës kanë bërë të ditur se varrimi do të bëhet të shtunën më 25 shkurt me drekë.

Më poshtë mund të lexoni njoftimin e plotë të familjarëve të familjes së Arjeta Aliti:

NJOFTIM MORTOR

Të nderuar familjarë e miq, me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot me datën 24 shkurt ka ndërruar jetë më e dashura jonë Arjeta Aliti. Ceremonia e varrimit do të bëhet me datën 25 shkurt me drekë, në varrezat e qytetit në Gjilan.

Të Allahut jemi dhe te ai do të kthehemi!