Gjilan.AL

G-Lan City

Hajnat i hyjnë në shtëpi gjakovarit, i vjedhin para e stoli ari

Para të gatshme e stoli ari janë vjedhur dje në mbrëmje në Gjakovë.

Rastin në Polici e ka raportuar pronari i shtëpisë.

Kurse, është bërë e ditur se njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

“Fsh. Lipovec, Gjakovë, 25.04.2022 – 21:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur nga shtëpia e tij kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, bëhet e ditur në raport./FrontOnline

The post Hajnat i hyjnë në shtëpi gjakovarit, i vjedhin para e stoli ari appeared first on GAZETA LIRIA.