Gjilan.AL

G-Lan City

Dua Lipa pjesë e filmit ‘Barbie’ të Greta Gerwig së bashku me Margot Robbie dhe Ryan Gosling

Dua Lipa do të bëjë debutimin e saj në aktrim si pjesë e kastit për filmin e ardhshëm të Greta Gerwig, ‘Barbie’.

Duke vërtetuar se, një herë e përgjithmonë, jeta në plastikë është vërtetë fantastike, superylli shqiptaro-britanik i popit sapo është shpallur si një nga shtesat surprizë në listën e Barbie, e cila përfshin titullarët e shpallur më parë Margot Robbie dhe Ryan Gosling.

Në një poster që u shpërnda gjerësisht në mediat sociale pas njoftimit, Dua mund të shihet duke pozuar me një parukë blu, me një nëntitull të posterit që shpall se ‘kjo Barbi është një sirenë.’ / KultPlus.com

The post Dua Lipa pjesë e filmit ‘Barbie’ të Greta Gerwig së bashku me Margot Robbie dhe Ryan Gosling appeared first on KultPlus.