Gjilan.AL

G-Lan City

Drita publikon formacionin zyrtar, ja kush startojnë

Klubi Futbollistik Drita sot në kuadër të xhiros së 35-të të Superligës së Kosovës në Futboll takohet me Malishevën.

Kjo ndeshje është e rëndësisë së veçantë meqë Drita me çdo kush e kërkon fitoren dhe shpreson në gabimin e Ballkanit për luftën për titull, raporton G-Lan City.

Drita ka publikuar formacionin me të cilin do të startoj ndaj Malishevës.

Gardiani i Dritës do të jetë Smakiqi. Në mbrojtje do të startojnë Krasniqi, Kapiteni Limani, Agyare dhe Blakçori.

Mesfushë do të fillojnë Brojam, Baftiu, Jashari dhe Selmani, ndersa në sulm do të stardojnë Ovouka dhe Simonovski. /G-Lan City/Gjilan.AL/