Gjilan.AL

G-Lan City

Ditë pranverore për të martën, temperaturat deri në 16 gradë

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, kryesisht rreth relievit malor.

Temperaturat minimale do të jenë prej 0 deri -3 gradë ndërsa maksimalet nga 13 deri 16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga juglindja dhe jugperendimi e lehtë deri mesatare.

The post Ditë pranverore për të martën, temperaturat deri në 16 gradë appeared first on Gazeta Shneta.