Gjilan.AL

G-Lan City

Cineplexx organizon event për 8 Mars me një super ofertë

Cineplexx organizon eventin “Woman’s Day” për nder të Ditës së Gruas ku ka bërë një super-ofertë me filmat më të shikuar në kinemanë në Prishtinë dhe Prizren.

Më 8 Mars, Cineplexx ka përgaditur një ofertë ku për vetëm 5.90€ mund të merrni një L Popcorn, 2 pije 0.5l dhe çokollatë Oreo. Gjithashtu për çdo biletë që e bleni me kartelë VISA, do ta merrni një biletë tjetër FALAS! Kjo ofertë vlen vetëm për blerjet fizike dhe në të gjithë filmat të cilët janë në program gjatë kësaj dite.

Disa nga filmat që ju sugjerojmë që t’i shikoni për Ditën e Gruas janë:


Maybe I Do

Romancë/Komedi  

Michelle dhe Allen kanë arritur pikën në marrëdhënien e tyre për të hedhur hapat e ardhshëm drejt martesës. Duke menduar se është një ide e mirë për të ftuar prindërit e tyre që më në fund të takohen, ata shtrojnë një darkë dhe e bëjnë atë një çështje familjare. Për habinë e të gjithëve, lidhja merr një kuptim krejtësisht të ri pasi prindërit tashmë e njohin njëri-tjetrin shumë mirë — ata kanë tradhtuar bashkëshortët e tyre për muaj të tërë… me njëri-tjetrin. Të bllokuar në këtë situatë të pasigurt, ata përpiqen t’i fshehin fëmijët e tyre nga kjo ndërsa përballen kokë më kokë me të dashuruarit e bashkëshortëve të tyre.


Magic Mike’s Last Dance

Romancë/Komedi  

Mike Lane del në skenë edhe një herë kur një marrëveshje biznesi që dështoi e le atë pa para dhe duke u bërë banakier në Florida. Duke shpresuar për një turmë të fundit, Majk shkon në Londer me një socialiste të pasur, e cila e josh atë me një ofertë qe ai nuk mund ta refuzojë — dhe nje axhendë krejt të sajën. Me çdo gjë duke shkuar mirë, ai shpejt e gjen vetën duke u përpjekur ta krijojë një lisë të re të nxehtë të kërcimtarëve të talentuar. Aktori kryesor në këtë film është Channing Tatum.


Adnan Kafazi

Aksion/Komedi  

Adnan Kafazi është pjesa e tretë e filmave ‘Zonjusha’ dhe ‘Diamanti’. Në barin e tyre në Meksikë, banda, Vuça, Bulli, Zagi dhe Lina po kalojnë kohën më të mirë të jetës pasi kanë shitur një diamant 7 milionë dollarësh. Brenda dy viteve të mungesës se tyre, në vendlindje, shfaqet një bos i ri i krimit Adnan Kafazi, i cili ka marre udheheqjen. Banda vendos te kthehet ne Kosove mirëpo ata e kuptojnë se Adnani është shumë më i forte se ata dhe menyra e vjetër e luftimit të gangstëreve nuk do të funksionojë.

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx, www.cineplexx.com. Biletat mund t’i bleni direkt në kinema prej orës 15:30./ KultPlus.com

The post <strong>Cineplexx organizon event për 8 Mars me një super ofertë</strong> appeared first on KultPlus.