Gjilan.AL

G-Lan City

Besart Berisha publikon këngën e re “Për dashni”

Këngëtari i muzikës pop folk, Besart Berisha, ka publikuar projektin e tij më të ri.

“Për dashni” titullohet kënga të cilin e ka publikuar.

Tëkstin dhe muzikën e këngës “Për dashni ni amanet”, e ka bë Fadil Topalli.

Ndërsa, kjo këngë vjen me orkestrim të Artan Mezinit.

Kjo këngë e këngëtarit Besart Berisha është pritur mjaftë mirë nga publiku.

Deri tash kënga në fjalë ka 30 mijë klikime.

Komentet poshtë këngës nga dëgjuesit e Besartit janë pozitive. /Radio Star/