Gjilan.AL

G-Lan City

Aksidentohet vetura në Bresalc, lëndohet ngasësi dhe dy pasagjerët

Në fshatin Bresalc, të Gjilanit ka ndodhur një aksident trafiku ku i përfshirë ka qenë vetëm një veturë me ngasës mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi si dhe dy pasagjerë të cilët janë dërguar për tretman mjekësor njoftoi policia. /rajonipress/