Gjilan.AL

G-Lan City

“Adnan Kafazi” publikon edhe trailerin zyrtar përpara premierës së 2 shkurtit (VIDEO)

Më 2 shkurt, filmave shumë të pëlqyer shqiptarë ‘Zonjusha’ dhe ‘Diamanti’ tashmë do t’u shtohet edhe pjesa e tretë ‘Adnan Kafazi’, shkruan KultPlus.

“Adnan Kafazi” ka publikuar sot trailerin e tyre zyrtar, për të shfaqur më shumë nga ajo se çfarë do të shohim në të vërtetë në premierën e filmit.

Më poshtë mund të shihni edhe trailerin zyrtar. /KultPlus.com

The post “Adnan Kafazi” publikon edhe trailerin zyrtar përpara premierës së 2 shkurtit (VIDEO) appeared first on KultPlus.