Gjilan.AL

G-Lan City

48 vjeçari që vrau ish-gruan në Gjermani është shtetas shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së diel në Markdorf të Gjermanisë.

Policia në Gjermani ka konfirmuar për Klankosova.tv se 48 vjeçari ka nënshtetësi shqiptare.

Vrasja ka ndodhur të shtunën rreth orës 13:00 në rrugën kryesore. Sipas informacioneve akti ka ndodhur në një treg pazari.

Pas aktit, i dyshuari ka hipur në një taksi dhe është larguar, njofton Klankosova.tv.

 

 

 

 

The post 48 vjeçari që vrau ish-gruan në Gjermani është shtetas shqiptar appeared first on Klan Kosova.

[#item_full_content]